Головна » 2017 » Листопад » 14 » Тиждень української мови. Підсумки
16:37
Тиждень української мови. Підсумки

>З 6 до 10 листопада до Дня української писемності та мови в ліцеї відбувся Тиждень української мови. Кожен учень мав можливість продемонструвати свої таланти в різноманітних заходах, підготовлених не тільки учителями, а й самими ліцеїстами. Одні долучилися до створення листівок «Усе про рідну мову», які прикрашали ліцей упродовж усього Тижня. Інші взяли участь у поетичному вернісажі «Рідне слово», поділившись своєю творчістю. Хтось готував тематичні радіогазети в рамках радіомарафону «Промова про мову». Учениця першого курсу гуманітарного профілю Аліна Мисливець організувала для всіх охочих захопливий мовний квест ліцеєм. А дівчата другого курсу біолого-хімічного профілю влаштували інтелектуальну гру на добір найбільшої кількості синонімів.

Апогеєм Тижня став день 9 листопада, коли відбулася низка цікавих і пізнавальних заходів. Зранку вчителі та ліцеїсти долучились до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, а після обіду відбулася презентація проектів «Мовна варта», підготовлених творчими групами учнів першого та другого курсів. Скільки цікавого учасники побачили навколо себе!

Також упродовж Тижня можна було перевірити свій рівень володіння мовою, узявши участь в онлайн вікторині «Промениста та барвиста рідна мова ліцеїста», а також суттєво його покращити. Такою можливістю скористалося майже 50 ліцеїстів.

Отже, кожен, хто хотів, мав змогу цікаво та з неабиякою користю провести позаурочний час.

Дякуємо всім учасникам заходів!Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 425 | Додав: tkachenko | Теги: вікторина, писемність, навчання, свято, мова, диктант | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar