Головна » 2012 » Грудень » 17 » Тиждень хімії, біології та екології в ліцеї
18:17
Тиждень хімії, біології та екології в ліцеї

З метою формування в учнів інтересу до вивчення хімії, біології та поглиблення екологічних знань, вироблення вмінь практично застосовувати здобуті знання на практиці, а також залучення ліцеїстів до участі в позакласних заходах 03-07 грудня 2012 року в закладі було проведено тиждень хімії, біології та екології. У підготовці та проведенні заходів у рамках тижня взяли участь усі педагоги, які входять до складу даного методичного об’єднання, та більшість учнів ліцею.

Відкривала тиждень природничих дисциплін відкрита година «Знати, щоб жити», присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом, у якому взяли участь учні 10 класу природничого профілю під керівництвом їх куратора. Ліцеїсти випустили інформаційні стіннівки на дану тематику та розіграли сценки із життя, що не залишили байдужими присутніх.

Наступного дня учні ліцею організували виставку еколого-хімічних плакатів, в яких відображалася проблема раціонального використання продуктів хімічної промисловості та їх вплив на оточуюче середовище.

Істинний хімік має бути і теоретиком, і практиком! Тому учні другого курсу природничого профілю показували свої вміння, демонструючи цікаві досліди першокурсникам.

Справжньою подією на тлі ліцейного життя стала обласна ліцейна екологічна конференція, присвячена дослідженням, які проводились під час літньої еколого-краєзнавчої практики 2012 року. Учні ІІ курсу (11 класу) природничого профілю підготували змістовні виступи, які супроводжувались цікавими презентаціями. Поряд з учнями ЧОПЛ презентували свої доробки ліцеїсти Щорського ліцею лісового господарства, виступали з доповідями учні Русанівського ліцею міста Києва. Серед запрошених – студенти та викладачі ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка, учні СЗОШ №1 міста Чернігова, учасники методичного семінару директорів опорних шкіл Чернігівської області «Інноваційна діяльність керівника сучасного закладу освіти» та ін.. Велике враження на учасників та гостей конференцій справив виступ агітбригади ліцею. Слід зазначити, що на момент проведення конференції зусиллями педагогів й учнів було підготовлено й видано збірник матеріалів обласної ліцейної екологічної конференції 2012 року.

Не менш насиченим був і четвер. У грі «Інтелект - мій вибір» прийняли активну участь дві команди ліцеїстів першого курсу. Перше місце посіла команда природничого профілю з відривом у 2 бали від команди непрофільних класів.

Завершальною була зустріч ліцеїстів природничого профілю зі студентами Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка «Від щирого серця запрошуємо!». На якій студенти ознайомили майбутніх випускників зі студентським життям на хіміко-біологічному факультеті та запрошували всіх до вступу в ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка.

Діти із задоволенням взяли участь у проведенні запропонованих їм конкурсів та інтелектуальних змагань.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 2285 | Додав: tkachenko | Теги: біологія, Конкурси, змагання, тиждень хімії, досліди | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar