Головна » 2013 » Травень » 27 » Свято зі сльозами на очах
12:09
Свято зі сльозами на очах

25 травня в Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбулося свято останнього дзвоника. У цей день зворушлива прощальна пісня старого друга кожного з учнів пролунала для 85 випускників. Кожен з них у цю мить пригадав найкращі моменти свого ліцейного життя, і не одна сльоза скотилася з очей уже завтрашніх випускників.

На урочисте зібрання з нагоди свята останнього дзвоника завітали почесні гості. Однією з них стала Олена Юріївна Соронович, начальник відділу з питань розвитку освіти управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації. Олена Юріївна звернулася до своїх учнів з вітальним словом та вручила дипломи тим ліцеїстам, які гідно захищали честь ліцею на конкурсах Малої Академії Наук та учнівських олімпіадах. Не менш цікавим був вітальний виступ яскравих гостей – бджілок-першокусниць, які вручили випускникам мед знань кожного з профілів. Високо етичний та культурологічний – для гуманітарного, зігрітий сонцем агробіостанції – для природничого, приправлений математичними формулами та фізичними сталими – для фізико-математичного.

Зі справжньою материнською любов’ю звернулася до випускників директор ліцею, Галина Василівна Коломієць. У своєму виступу директор привернула увагу всіх до успіхів, які супроводжували ліцей протягом 2012-2013 навчального року та подякувала всіх, хто йшов поряд з ліцеєм. Завершила директор свій виступ врученням іще однієї нагороди – диплома лауреата ліцейної нобелівської премії, яку додав до своєї колекції нагород стипендіат президентської стипендії, випускник гуманітарного профілю Іван Баран.

Випускники ліцею у відповідь на всі слова вітань вручили директорові коровай, а разом із ним шану і подяку усім освітянам області та нашого ліцею. А ще – започаткували нову традицію – почали створювати алею талантів випускників, подарувавши ліцеєві дерево під назвою «Обдарованість».

Прощальним вальсом закружляла усю ліцейну родину юнь. Під рушниковою батьківською аркою, у супроводі Дитинства та благословенням духовного наставника ліцею Отця Іоанна залишили випускники лінійку з нагоди останнього шкільного дзвоника в їхньому житті. По собі залишили гарні спогади про випуск 2013 року, який ми можемо назвати справді обдарованим. Щасливого вам лету, випускники!Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1244 | Додав: tkachenko | Теги: прощальний вальс, останній дзвоник, свято, ЧОПЛ, Випускники | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar