Головна » 2013 » Вересень » 20 » Свято олімпійського здоров'я
17:28
Свято олімпійського здоров'я

У неділю ліцейну родину відвідали незвичні гості. На спортивному майданчику зійшлися три команди – мужніх, відважних воїнів Спарти із збірної фіз.-мату, лицарі слова та невичерпного оптимізму афіняни з гуманітарного та мудрі й відважні троянці з природничого профілю.

Не менш дивним була поява поряд із викладачами фізичної культури у звичних усім спортивних костюмах представників Олімпу – Зевса із юною донькою Афродітою. А також трьох провідників до олімпійських звершень.

Для тих, хто вже з ліцеєм давно, такі дійства на одному майданчику виявилися не такими ж і дивними, а от для першокурсників та просто тих, кому з нами по дорозі пояснюємо – 15 вересня відбулися Олімпійські ігри ліцею, як втілення одного з авторських проектів ліцею «Культурної поліфонії».

Ряд цікавих естафет зробив Олімпійські ігри насиченими та цікавими. Вони об’єднали в собі змагання з усіх прийнятних для нас видів спорту – біг, стрибки, присідання, віджимання – усе це зробило недільний ранок незабутнім.

Звісно, ми не можемо не відмітити яскраві спалахи олімпійського запалу груп уболівальників. Вони виявилися надзвичайно енергійними, креативними у підготовці плакатів та агіток.

Розв’язка ігор виявилася не такою вже й традиційною. Лаврові вінки першості з гордістю носить тепер команда Трої. А от фіз.-мат посіли друге місце, афіняни, відповідно, почесне третє.

Таке воно, свято здоров'я, краси та спорту!Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 642 | Додав: tkachenko | Теги: здоров'я, свято, відпочинок, спорт, олімпійські ігри | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
avatar