Головна » 2013 » Грудень » 9 » Свято для солдатів і солдаток
18:12
Свято для солдатів і солдаток

6 грудня – День Збройних Сил України. Хоча Чернігівський обласний педагогічний ліцей – для обдарованої молоді, а не військовий навчальний заклад, це державне свято не оминуло ліцейну родину.

У суботу, 7 грудня гостинно відкрила свої двері вітальня ІІ фізико-математичного, їх розважальна програма «Армійський експрес» зібрала коло сильних, мужніх юнаків до солдатських розваг.

Вечір пройшов у святковій, гостинній атмосфері. Він був насичений конкурсами на спритність, кмітливість, гострий розум, знання військових звань та відомих постатей в історії армії. Співали на цьому вечорі не лише бойові подруги наших солдатів – Обушна Юлія, Шелег Анна, Шумна Юля, Свириденко Наталія, а й самі майбутні солдати протягом конкурсу на знання армійських пісень показали «нечуваної краси» вокальні здібності.

Перемогу у конкурсній програмі здобула збірна природничого профілю «Хімічні війська». Але особисту перемогу здобули усі учасники «Армійського експресу». Сподіваємося, що юнаки нашого ліцею стануть у майбутньому справжніми захисниками батьківщини, навіть, якщо не носитимуть погонів чи військових звань.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 714 | Додав: tkachenko | Теги: конкурс, свято, вечір | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar