Головна » 2014 » Грудень » 29 » Святковий саміт «На ліцейній полонині»
13:21
Святковий саміт «На ліцейній полонині»

На ліцейній полонині вперше 25 грудня відбувся саміт країн для перевірки готовності до зустрічі Нового року. На свято завітали посли Нового року та делегації країн–учасниць.

На чолі з Санта Клаусом прибула англійська делегація І фізико-математичного. Гарячими оплесками глядачі вітали делегації І гуманітарного з Туреччини та їх Діда Мороза Ноель Бабу, а також Факір-Глобу та його колег з Індії, у звичайному для нас вигляді ІІ біолого-хімічного. Китайську делегацію очолила Снігуронька Лапша-лінь – із нею разом прибули учні ІІ фізико-математичного. А от делегацію Австралії презентував Дід Жара – вони з ІІ гуманітарним влаштували справжній карнавал на пляжі. Закривала саміт делегація країн Кавказу – І біолого-хімічного. Їх гарячі танці та пісні презентувала Снігуронька Ніно Бурулькашвілі.

На свято до ліцею завітали 12 учнів з Донецька та Луганська, які тимчасово проживають в Ладинці та навчаються у місцевих школах. Вони стали активними учасниками свята – як урочистої частини, так і дискотеки.

За результатами саміту можна однозначно стверджувати, що Коза справедливо прийшла на зміну року Коня. Про це усім гостям та учасникам повідомила голова саміту, директор ліцейної полонини, Галина Василівна Коломієць. Вона вручила відмінникам солодкі подарунки, відмітила активність громадських об’єднань ліцею – Дитячої психологічної служби, креативної групи «Комунікатор» та інформаційного центру «ШТРИХ».

Закінчився саміт традиційним закриттям гри «Янгол-Оберіг» та святковою дискотекою.

Можна відмітити, що саміт вдався, як і саме свято нового року ліцейної родини.

Перегляд https://vk.com/album-36694348_208760455

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 613 | Додав: tkachenko | Теги: Дід Мороз, свято, новий рік | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar