Головна » 2017 » Березень » 21 » Сучасні заклади освіти – 2017
07:57
Сучасні заклади освіти – 2017

16-18 березня Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді взяв участь у Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017» та П’ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu». Вона традиційно організовується компанією «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Учасники та відвідувачі виставки взяли участь у програмі, яка включала в себе майстер-класи, конференції, круглі столи, дискусії, воркшопи.

Ліцей гідно представив себе у конкурсі з тематичних номінацій, а саме «Інновації в упровадженні в освітню практику системи дистанційного навчання». За неї навчальний заклад отримав ґрунтовну нагороду – срібну медаль та диплом за розвиток сучасної освіти та науки.

Згідно з програмою виставки, 16 березня Чернігівський обласний ліцей взяв участь у круглому столі «Педагогічні умови формування ціннісних орієнтацій учнів у контексті реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді», ініційованому Чернігівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського. До презентації «Виховання гідності, шляхетності та патріотизму як основа національної єдності» були запрошені заступник директора ЧОПЛ з виховної роботи Наталія Іванівна Коваленко та педагог-організатор Антоніна Юріївна Федорченко.

Разом із методистом ліцею Катериною Андріївною Литвин виставку відвідали другокурсники Ангеліна Малетич та голова парламенту Артем Кресс аби ознайомитися з освітніми пропозиціями вишів України та світу. Особливу увагу учнів привернули такі навчальні заклади, як Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет харчових технологій та інші.

Участь у заходах такого рівня, як виставки «Сучасні заклади освіти» дають змогу утвердити імідж навчального закладу на освітянській ниві, продемонструвати всій країні свої доробки, інновації, досвід.


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 339 | Додав: tkachenko | Теги: імідж, виставка, презентація, визнання, реклама, сучасність | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar