Головна » 2013 » Квітень » 22 » Суботник на території ліцейної АБС
15:08
Суботник на території ліцейної АБС

19 квітня учням II курсу природничого профілю випала чудова можливість провести суботник на території ліцейної АБС. Всі з радістю взялись за цю справу, оскільки для нас це останній шанс побути на агробіостанції, з якою у кожного пов’язано безліч надзвичайно приємних і незабутніх моментів. Наприклад, таких, як літня екологічна практика, під час якої ми всі полюбили цей мальовничий куточок- оазу в центрі Чернігова.

Ми першими серед ліцеїстів потрапили на АБС у цьому році, тому саме нам була доручена така чудова справа, як відкриття квітів, кущів та інших рослин, що всю зиму пробули під агроволокном. Наші юнаки скопали велику ділянку землі, на котрій вже ліцеїсти першого курсу висадить овочеві культури, висадили вишню, а дівчата прибрали всю територію, згрібши торішнє пожовкле листя і відкривши доступ до весняного сонечка для трави. Час, проведений з користю для природи, зовсім не виявився обтяжливим для ліцеїстів, а навпаки − приніс масу приємних емоцій та вражень.

І ось, гарно напрацювавшись та притомившись, ми згадали нашу чудову традицію і зібрались навколо вогнища: смажили сосиски, згадували всі історії та пригоди, що відбулись тут, адже учні природничого профілю і природа Ялівщини нерозривно пов’язані.куратор ІІ природничого Лазаренко Н.В.
ліцеїсти ІІ природничого Гирич Ярина, Шеремет Марія
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 946 | Додав: tkachenko | Теги: агробіостанція, Ялівщина, ЧОПЛ, суботник, відпочинок, природа | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar