Головна » 2016 » Березень » 11 » "Студентська наука в духовній школі" - 2016
10:18
"Студентська наука в духовній школі" - 2016

9 березня 2016 р. я разом із своїм науковим керівником К. Литвин мали можливість взяти участь у роботі VII щорічної студентської конференції “Студентська наука в духовній школі”, присвяченої 150-річчю від дня кончини архієпископа Чернігівського Філарета (Гумілевського).

На заявлену тему конференції відгукнулися як представники духовних, так і світських навчальних закладів. Традиційно конференція розпочала свою роботу із привітань та пленарного засідання, по завершенню якого розпочали роботу дев’ять тематичних секцій. Я стала учасником першої секції, присвяченої висвітленню життєвого та творчого шляху святителя. Моя доповідь на тему “Народознавча діяльність святителя Філарета (Гумілевського)”, як відзначив голова секції доцент КДА І. Хроненка, мала новаторський підхід і новий напрям досліджень у науковому спадку владики. Інформативно цінними для мене стали й виступи інших учасників секції, я отримала додаткові відомості про життя та наукове становлення архієрея. Це важлива й цікава інформація, адже планую розширити тему МАН роботи і включити до неї аналіз доробку архієпископа Філарета на ниві народної культури.

Я щиро вдячна директору ліцею Г. Коломієць та методисту ліцею К. Литвин за надану можливість бути присутньою на конференції. Я дуже-дуже задоволена! Емоції просто переповнюють!

А. Малетич, учениця I біолого-хімічного профілю ЧОПЛ

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 369 | Додав: tkachenko | Теги: історія, наука, конференція | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar