Головна » 2017 » Березень » 19 » Студентська наука в духовній школі
07:45
Студентська наука в духовній школі

14 березня 2017 р. я разом із своїм науковим керівником методистом Чернігівського обласного педагогічного ліцею, кандидатом історичних наук Катериною Андріївною Литвин, уже вдруге взяли участь у роботі VIII щорічної студентської конференції «Студентська наука в духовній школі», що проходила в Києві. Темою конференції стало святкування 25-річчя Харківського собору єпископів Української православної церкви. Особлива увага була приділена історичному шляху Православ’я в незалежній Україні і тим викликам, з якими зіткнулася Церква в останні два з половиною десятиліття.

До роботи конференції долучилися представники як духовних, так і світських навчальних закладів. Традиційно конференція розпочала свою роботу із привітань та пленарного засідання, по завершенню якого розпочали роботу дев’ять тематичних секцій. Я стала учасником четвертої – «Церковно-практичної секції». Проблематика нашої доповіді на тему «Історія заснування музею церковної старовини в Чернігові (1908)», як відзначив голова секції Дмитро (Денисенко), є актуальною й цінною як для істориків, так і для науковців, які вивчають старожитності Чернігівщини. Інформативно пізнавальними та цінними для нас стали виступи інших учасників секції.

Я щиро вдячна директору ліцею Г.В. Коломієць та методисту ліцею К.А. Литвин за надану можливість бути присутньою на конференції.

З повагою, Ангеліна Малетич,
учениця 11 класу
біолого-хімічного профілю

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 289 | Додав: tkachenko | Теги: історія, зустріч, Церква, традиції, релігія | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar