Головна » 2013 » Жовтень » 18 » Сторінками ліцейної слави
13:19
Сторінками ліцейної слави

19 жовтня увесь світ відзначає Міжнародний день ліцеїста. Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді напередодні святкування своєї 20-ї річниці з дня народження вітає тих випускників ліцею, які відзначають у 2013 році свої визначні події.

Про більшість із таких подій ми дізнаємося або з уст самих випускників, або ж із місцевих ЗМІ, що радує Ліцейну родину надзвичайно. Адже ми пам’ятаємо, що «Будь-яка школа славиться не числом, а славою своїх учнів».

Ми вітаємо випускника ліцею Миколу Силенка у святковий день усіх ліцеїстів одразу з двома подіями. По-перше, із посадою голови Городнянської РДА (розпорядження Президента України Віктора Януковича від 27 червня 2013 року). А ще з народженням його родини. До того ж, обраниця Миколи – теж випускниця ліцею Тетяна Дятел. Тож, з’явилася ще одна ліцейна сім'я. Весілля відбулося у суботу, 5 жовтня. Найкращий подарунок до Дня вчителя, чи не так?

Про Наталю Смаль та її світове визнання Ліценія знає давно. Адже не так давно ліцей закінчила сестра Наталі Ярослава, та й сама спортсменка неодноразово відвідувала свою альма-матер, проводячи зустрічі з ліцеїстами як на традиційних зборах «Натхнення», та к і протягом навчального року загалом. Сьогодні ж ми вітаємо Наталію зовсім з неспортивними подіями. Наталія встигла вийти заміж, народити сина і вже готується до участі в Олімпіаді в Ріо-де-Жаенйро. Первісток Наталії народився 4 вересня. Ми вітаємо молоду родину з такою визначною подією у вашому житті!

Дмитро Валерійович Ткаченко та Оксана Миколаївна Волкович знайомі усім у різних амплуа. Комусь – як вожаті Діма та Оксі, а випускникам ліцею останніх трьох років – як суворі вчителі математики та історії відповідно. У Міжнародний день ліцеїста ми вітаємо їх зовсім не з педагогічними досягненнями чи нагородами. У Дмитра народилася донечка Катруся, а в Оксани – Мілана. Щасливі батьки зайняті вихованням уже власних дітей. Із цим ми вас і вітаємо.

А насамкінець як не згадати усім уже знайомі слова:

Не вмієм жити просто так,
Ми можем тільки чимось жити.
Кохати, мріяти, творити,
Щоб слід залишив кожен день прожитий,
Життя щоб мало сенс і смак.

Так, ці слова – про нас. Ці слова – для нас. Саме вони нагадують усім нам – ми особливі!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 689 | Додав: tkachenko | Теги: свято, день ліцеїста, Випускники | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar