Головна » 2013 » Жовтень » 11 » Спілкування з користю
17:35
Спілкування з користю
11 жовтня в ліцеї відбулася зустріч другокурсників із спеціалістом Клініки дружньої до молоді, психологом, Павлом Коротковим.

Спілкування було спрямоване на розуміння проблем тютюнопаління, вживання алкоголю серед молоді. За словами Павла Васильовича, залежність від алкоголю починається із випитої вперше пляшки пива чи іншого слабоалкогольного напою. А як свідчать джерела з медицини,якщо людина перебуває у стані сильного алкогольного сп’яніння більше трьох разів на рік, то це свідчить про наявність однієї зі стадій алкоголізму. Є над чим замислитися, чи не правда?

У суспільстві ХХІ століття важливе місце займають і такі соціально-небезпечні хвороби, як вірусний гепатит, ВІЛ та СНІД, туберкульоз. Ці хвороби є небезпечними через свою соціальну спрямованість як щодо фактору поширення, так і фактору враження. Тому спеціаліст провів роз’яснювальну бесіду стосовно способів зараження, захисту та реабілітації. Важливо знати, для того, щоб жити! Ця теза залишиться в пам’яті кожного із учасників зустрічі.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 571 | Додав: tkachenko | Теги: здоров'я, лекція, зустріч | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar