Головна » 2011 » Червень » 5 » Софіївка – перлина України
16:31
Софіївка – перлина України
Екскурсію в природу та історію Уманщини здійснили учні І курсу гуманітарного та природничого профілів Чернігівського обласного педагогічного ліцею 5 червня 2011 року, побувавши в національному заповіднику «Софіївка».
Поїздка проводилася в рамках навчально-виробничої практики учнів 10-х класів з метою ознайомлення з історією, структурними композиціями та ландшафтним комплексом національного парку «Софіївка».
Діти розширили свої пізнавальні інтереси, збагатилися знаннями про історію створення парку, були вражені різноманітністю флори, дивовижними водоспадами, унікальними ландшафтними композиціями.
Галерея фото презентує найцікавіші моменти екскурсії.
Чудові враження від споглядання надзвичайної краси природи та створеної людиною казки залишили в серцях пам'ять про велику силу любові, здатної творити диво.

Переконані, не раз учні будуть повертатися в «Софіївку», бо зрозуміли необхідність берегти природу, дбати про архітектурні пам’ятки. А легенди і перекази, які ми почули в національному парку, надихатимуть ліцеїстів на поетичні рядки, присвячені коханню.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1607 | Додав: Майшев | Теги: Софіївка | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
avatar