Головна » 2015 » Квітень » 9 » Соціальний театр ліцею подорожує регіоном
21:16
Соціальний театр ліцею подорожує регіоном

Соціальний театр Чернігівського обласного педагогічного ліцею успішно продовжує свою просвітницьку діяльність у регіоні. 8 квітня він завітав до вихованців загальноосвітньої школи-інтернату 1-3 ступенів м. Борзна з презентацією вистави «Я так люблю жити».

Театр створений в рамках проекту «Покращення доступу підлітків до інформації та знань з репродуктивного здоров’я та прав» Благодійного Фонду «Здоров'я жінки і планування сім'ї». Такі гастролі стали можливими завдяки роботі ГО «Жменя».

Після перегляду кожен учень школи мав можливість висловити свої враження від побаченого. Вистава допомогла привернути увагу та стимулювати дискусію серед підлітків та молоді, що незабаром зроблять крок у доросле життя, щодо питань стосунків, планування сім’ї та відповідальності, уважного і бережливого відношення до репродуктивного здоров’я.

Такого роду просвітницька діяльність є одним із способів профілактики негативних явищ серед молоді.

Варто зауважити, що Соціальний театр набув неабиякої популярності і вже отримав масу запрошень відвідати навчальні заклади у регіоні. Це говорить про важливість просвітницької роботи серед підлітків, а з другого боку, про готовність та бажання молоді сприймати інформацію рівний-рівному, тобто від однолітків, у невимушеній та позитивній атмосфері. Такі результати та подальші плани є підтвердженням правильності обраного методу як такого, та загалом сталості проекту.

Разом із виставою ліцеїсти привезли учням матеріали з питань планування сім’ї та репродуктивного здоров’я.


Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 487 | Додав: tkachenko | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar