Головна » 2020 » Липень » 26 » Слово директора випускникам 2020 року!
10:26
Слово директора випускникам 2020 року!

Дорогі випускники і випускниці ліцею 2020 року!
Шановні батьки, дідусі і бабусі, рідні і близькі до їхніх родин люди!

Від дружної, творчої, феєричної команди педагогів ліцею щиро вітаю випускників з важливим етапом життєвого шляху, а їхніх близьких – з успіхом дітей, з якими ви пов’язуєте і своє майбутнє!

Непереборні обставини 2020 року скоротили наше безцінне спілкування в стінах ліцею майже на пів року– страшно подумати – чверть ліцейного життя! Певна, усі ми щиро жалкуємо за цим…

Нам, учителям ліцею, безмежно цікавий Усесвіт душі наших вихованців! Відчуваємо, що теж цікаві своїм учням, до яких щодня заходили в клас. Адже ми не просто вчили опановувати закони, теореми і правила, а прагнули допомогти вам виростити СЕБЕ СПРАВЖНІХ!

Зворотний онлайн-зв’язок під час карантину дозволив нам переконатися, що кожен з нас, педагогів, цікавий вам не тільки як носій інформації, аяк ЛЮДИНА – неосяжний і невичерпний УСЕСВІТ! Ось чому ви так хотіли мати відео-уроки! Знаємо, що для вас не так важлива методична еквілібристиканашого предмету, як світла енергетика конкретного погляду, яскраве мерехкотіння захоплених очей учителя і просто перебування зі справжніми майстрами ліцейного магнетизму в єдиному інтелектуально і духовно насиченому освітньому просторі.

Безцінні мої колеги! Щира вдячність вам за плідну командну роботу, за той прекрасний ліцейний ансамбль, у якому при спільності, злагодженості поліфонічного звучання зберігався яскравий і неповторний голос кожного з вас!

Сьогодні ми маємо вагомий ужинок наших освітянських жнив. Результати ЗНО учнів ліцею є високими і достатніми, що ще раз підтвердило основну тезу педагогічної команди ліцею: “Мотивація і цілеспрямована щоденна праця ліцеїста приречена на високий результат!” Тож ми всі заслужили на свято!

31 липня 2020 року ЧОПЛ оголошує святковим ВИПУСКНИМ ДНЕМ!

Урочиста церемонія вручення державних документів про повну загальну середню освіту відбудеться о 12.00 на внутрішньому подвір’ї навчального корпусу. Запрошуються всі, хто відчуває свою причетність до цього свята.

Випускники ліцею до початку урочистої церемонії з 8.30 до 11.30 матимуть змогу почергово (спілкуйтеся з вихователями) отримати додатки до свідоцтв про повну загальну середню освіту і документи про базову загальну середню освіту, зробити фотосесію на згадку, переглянути відеосюжети свого ліцейного життя і попрощатися з найулюбленішими вчителями… І, звичайно, не забудьте привезти думки ліцеїстів і ліцеїсток, які заполонили вас не тільки до 22 березня, а й протягом останніх чотирьох місяців. Я ж недарма подарувала вам такі класні зшитки!!! Подаруйте тепер нам свої думки замість квітів!Вони того варті, адже обов’язково слугуватимуть покращенню ліцейного життя! Не лінуйтеся думати і в майбутньому та надсилати свої роздуми до ліцею, адже у ваших зошитках так багато сторінок…

І наостанок: дотримання всіх вимог епідеміологічної безпеки ОБОВ’ЯЗКОВЕ!!!

З любов'ю, повагою і шаною
ГАННА КОЛОМІЄЦЬ
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 249 | Додав: tkachenko | Теги: ліцей, атестат, директор, свято | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar