Головна » 2012 » Жовтень » 8 » Славна любецька земля…
15:14
Славна любецька земля…

Уже стало традицією День учителя в педагогічному ліцеї святкувати усім педагогічним колективом. Святкувати разом і нетрадиційно. Цього року учителі ліцею відвідали древнє місто Любеч. Любецька земля зустрічала освітян з великою щирістю та щедрістю. Адже ліцей радо прийняв під своє крило випускників місцевої школи, тому візит був надзвичайно очікуваним та передбачуваним.

Усіх учасників екскурсії надзвичайно вразила гостинність учительського та батьківського колективу Любеча. Красою зачарували дніпровські кручі, а таємничістю віяло від історії так званої Лисої гора, на якій, за місцевими переказами, в ніч на Івана Купала збирається всяка нечисть і робить свої нечисті справи.

Не менш зацікавили всіх визначні місця – Замкова гора, що славиться княжими з’їздами, описаними Нестором літописцем; Антонієві печери та кам’яниця Полуботка, що були відреставровані протягом останніх двох років.

Не можна не звернути увагу на братську могилу Любеча та символи збереження пам’яті про воїнів, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни, обороняючи славетні дніпровські кручі від загарбників.

Славний, величний Любеч проводжав учителів стомлених, але водночас щасливих: від зустрічі зі своїми учнями, від вражень та емоцій,що переповнювали протягом усього святкового дня і збережуться в пам’яті надовго.

Дніпровські кручі радо зустріли учителів педагогічного ліцею

Нестор літописець обов’язково внесе візит ЧОПЛу в історію Любеча…

Славиться Любеч своїми скульптурами, які увібрали в себе багатовікову історію міста

Випускники місцевої школи, сьогоднішні ліцеїсти, вдячні рідному місту. Вони гостинно зустрічають перед головною спорудою – церквою з багатовіковою історією

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 1199 | Додав: tkachenko | Теги: подорож, Любеч, день учителя, свято, учителі | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar