Головна » 2014 » Жовтень » 27 » Шостий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»
15:11
Шостий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті»

21-23 жовтня 2014 року в Київському палаці для дітей та юнацтва відбувся шостий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті», організаторами якого виступили: Міністерство освіти та науки України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий світ».

Ця, насправді яскрава, освітянська подія на одному майданчику зібрала представників різних вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів, наукових установ, органів управління освітою, творчих центрів, видавництв, громадських організацій, бізнес-структур, надавши їм унікальну можливість безпосереднього обміну досвідом з упровадження інновацій в освітню діяльність.

Програма форуму була надзвичайно різноманітною та насиченою. Вона включала в себе проведення науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, конкурсу з тематичних номінацій для закладів освіти та підприємств, розгортання стендових виставкових експозицій, роботу Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи», виступи художніх колективів, демонстрацію сучасних засобів навчання… Всього не перелічити. Таке розмаїття заходів дозволило кожному учаснику та відвідувачу виставки віднайти щось цікаве та важливе саме для себе: старшокласникам та їх батькам інформацію про виші та умови прийому до них; видавцям – нових дописувачів; студентам інформацію про діяльність волонтерських організацій , чи то про програми міжнародного співробітництва в науково-дослідній та навчальній сферах; науковцям – почути запити практиків та знайти майданчики для проведення експериментальної роботи; вчителям – інноваційні технології, впроваджені в життя колегами… Окрім того, що ця виставка дійсно вмістила в собі багато корисних ресурсів, важливим є ще й те, що об′єднавши освітян з різних куточків України та інших країн, ця подія багатьом допомогла яскравіше відчути серцебиття та пульсацію сучасної освіти.

Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді уже вдруге взяв активну участь в освітянському форумі. Зокрема, була розгорнута стендова презентація навчального закладу, на конкурс надіслана робота у номінації «Інноваційні технології професійної діяльності працівників психологічної галузі", педагоги ліцею долучились до роботи семінарів, конференцій та круглих столів. Приємно, що конкурсна робота ЧОПЛ, серед інших 487 робіт, які змагались в різних номінаціях , була помічена та відмічена дипломом лауреата ІІ ступеня у своїй номінації. Колектив ліцею за активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти нагороджений дипломом Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. Також, Міністерством освіти і науки України та Національною академією педагогічних наук оголошена подяка директору ЧОПЛ Коломієць Г.В. за особистий творчий внесок і плідну організаційну діяльність з інноваційного розвитку освіти.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 621 | Додав: tkachenko | Теги: інноватика, семінар, конференція, форум | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar