Головна » 2019 » Листопад » 21 » Шлях свободи
13:24
Шлях свободи

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день було започатковано у 2014 році з нагоди початку двох революцій, які відбулися в Україні у ХХІ столітті: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Учні й учениці ліцею долучитися до відкриття виставки "Шлях свободи. 5 років війни у плакатах Нікіти Тітова". Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана, Національний музей Революції Гідності, Український інститут національної пам'яті та Центр досліджень визвольного руху є організаторами заходу.

25 робіт художника про 5 років країни. Спокійно і проникливо про наші 2013–2018-й.

Як виглядає фронтова тиша?
Наскільки близько до війни?
Які вони — волонтери і добровольці?
Яким залишиться в нашій пам’яті Іловайськ?

Ця виставка дала можливість пригадати про знакові події для нашої держави: Революцію Гідності, російську агресію, окупацію Криму, війну на Донбасі - усі ці події вкладаються у п'ять років. Це своєрідний екскурс у події, аби ми пам'ятали, якою ціною виборюється свобода України, як відстоювалася й нині відстоюється гідність українців.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 17 | Додав: tkachenko | Теги: гідність, Батьківщина, країна, свято, історія | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar