Головна » 2013 » Грудень » 6 » «Шлях до оздоровлення»
13:47
«Шлях до оздоровлення»

Ліцей – школа сприяння здоров'ю, тому у своїй роботі він керується багатьма системами оздоровлення. Показати їх різноманітність та дієвість справа вчителів фізичної культури.

3 грудня для учнів 10 класу гуманітарного профілю був проведений відкритий урок на тему: «Ознайомлення з різними системами оздоровлення». Усі присутні та учасники відмітили важливість даної теми, тому відкрите заняття продовжило своє життя в Іванівський ЗОШ, куди на запрошення психолога Паляниці Т.А. відправилась творча група ініціативних учениць 10 класу гуманітарного профілю на чолі з вчителем фізичної культури Беленовою Є.О.

Програма включала в себе такі оздоровчі системи як: «Бодіфлекс», «Йога», система М.Норбекова та дихальна гімнастика О.М.Стрельникової. В ході виступу учні розповіли про авторів оздоровчих систем, розкрили суть кожної з них, перерахували показання та протипоказання, а головне, виконували всі разом вправи з кожної оздоровчої системи. Учні Іванівської ЗОШ з великою зацікавленістю слухали, та виконували вправи.

Після уроку учні обох навчальних закладів, мали можливість поспілкуватися в ході круглого столу за чашкою чаю.

Сподіваємось, що така співпраця продовжиться і надалі. З нетерпінням чекаємо учнів Іванівської ЗОШ уже в нашому ліцеї!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 619 | Додав: tkachenko | Теги: круглий стіл, здоров'я, відкритий урок | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar