Головна » 2018 » Жовтень » 20 » Школа з робототехніки
10:54
Школа з робототехніки

Із 15 до 19 жовтня двадцять учнів та учениць ЧОПЛ пройшли навчання в школі з робототехніки "Розумні речі - перший крок до розумного міста", яка працювала при Чернігівському національному технологічному університеті.

Заняття проводилися в спеціалізованій лабораторії групами по 3 учасники (всього - 7 груп) із використанням персональних комп’ютерів та наборів комплектуючих (плати Arduino, електронні компоненти, макетні плати, датчики та модулі Bluetooth).

Учасники та учасниці школи під керівництвом досвідчених тренерів, викладачів технічних спеціальностей, змогли зробити свої перші кроки в програмуванні розумних речей та роботі з платами Arduino. Опанували основи електроніки та робототехніки та змогли зробити такі цікаві пристрої: "розумна лампа","розумна підсвітка","розумна розетка" та "парк-тронік".

За результатами навчання в школі усі учасники отримали сертифікати. Ми вдячні Сергію Іванцю, декану факультету електронних та інформаційних технологій за чудову можливість стати справжніми інноваторами!Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 37 | Додав: tkachenko | Теги: практика, технології, навчання, робототехніка, програмування | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar