Головна » 2014 » Січень » 29 » Щорічна акція «Допоможемо птахам пережити зиму!» пройшла у ліцеї
22:53
Щорічна акція «Допоможемо птахам пережити зиму!» пройшла у ліцеї

Із настанням зими для птахів, які не відлітають в південні країни, настають найважчі часи: голод і холод. Щоб допомогти пернатим потрібно своєчасно розвісити годівнички і організувати регулярну підживу для них. Цікавий факт: якщо годівниця протягом усього зимового періоду буде завжди наповнена, то від голоду можна врятувати більше 12 птахів!

Взимку годівниці в наших краях відвідує більше десятка видів пернатих. Серед міста це будуть великі синиці, домовик і польовий горобець, сизий голуб, сорока. У великому парку, на околиці або в сільській місцевості, особливо на узліссі, видовий склад буде більш різноманітний.

Щороку учні Чернігівського обласного педагогічного ліцею піклуються про зимуючих птахів. «Не жалійте для птахів ні зерна, ні крихт!»,- закликаємо усіх не бути байдужими до долі пернатих друзів.

28 січня 2014 року учні ліцею провели акцію із розвішування годівниць з кормом. До акції приєдналися і батьки ліцеїстів – саме вони допомогли виготовити дерев’яні міцні годівниці.

- Я хочу, в першу чергу, подякувати всім учасникам акції. По друге, я хотів би звернутися до всіх ліцеїстів, щоб кожен з нас приділив на вихідних днях півгодини і зробив годівницю та розмістив її у себе на подвір'ї. Цим кожен зможе підтримати акцію «Допоможемо зимуючим птахам!», - відгукнувся про акцію її учасник, ліцеїст І природничого Віталій Кожановський.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 858 | Додав: tkachenko | Теги: Допомога, птахи, годівниця, акція | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar