Головна » 2014 » Травень » 27 » Щира відповідь на подарунки
15:10
Щира відповідь на подарунки
Нещодавно колектив Чернігівського обласного педагогічного ліцею звітував про результати Всеукраїнської акції «Мир в Україні, діти єдині», або «Тисяча малюнків за єдину країну». У цій акції взяли участь 78 навчальних закладів Чернігівської області та Києва. Найактивнішим учасникам ми висловлюємо особливу вдячність. Познайомитися із усіма, хто взяв участь в акції можна за посиланням http://vk.com/club70672956.

Матеріал про акцію розміщений на сайті від 12 травня. Ми повідомляли про поширення малюнків у подарунковій формі у представництва країн та організацій в Україні. Відповідь не забарилася. На адресу ліцею надійшов лист від Андреаса фон Бекерата, Посла Швеції в Україні. Цю кореспонденцію ми розміщуємо для ознайомлення. А ще з разом з листом ми отримали невеликі подарунки – набори з олівців та альбомів для малювання. Ми передамо ці подарунки до тих навчальних закладів, які були найактивнішими протягом акції. До цієї символічною нагороди ми додамо сувеніри з Посольства Канади та представництва ЮНІСЕФ в Україні.

Тож, добрі справи не залишаються не поміченими. Ми сподіваємося, що патріотична, творча, креативна ініціатива продовжиться й надалі.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 730 | Додав: tkachenko | Теги: ініціатива, повідомлення, лист | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar