Головна » 2013 » Березень » 11 » Шевченкові присвячується
23:14
Шевченкові присвячується

Є імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким для українців є ім’я Тараса Шевченка.

Напередодні Шевченківських днів у рамках тижня української мови та літератури в ліцеї відбувся святковий захід, присвячений життю та творчості Великого Кобзаря «Що за велет! Титан був та й годі!» Під керівництвом учителів української мови та літератури Сердюк Г.А. та Голуб Н.Є. літературно-музичну композицію підготували ліцеїсти І курсу гуманітарного профілю та ІІ курсу гуманітарного та природничого профілів. Вони згадали тернистий життєвий шлях Кобзаря, доторкнулися до його літературної спадщини, а також прочитали сучасні поезії, присвячені Тарасові та його заповітам. Ніхто з присутніх (а це ліцеїсти різних груп І та ІІ курсів) не залишився байдужим до палкого й гнівного, щедрого й ласкавого, доброго та сповненого надії слова Поета, до сучасних літературних замальовок та пісень у виконанні учениць ІІ курсу природничого профілю Марії Гущі та Оксани Васеко.

Після завершення заходу усі його учасники залишилися єдиними у переконанні, що, проходячи крізь десятиліття, Шевченкове слово залишається таким же світлим, діючим, закличним для усіх поколінь, бо воно – невмируще.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 862 | Додав: tkachenko | Теги: захід, Шевченко, традиції, відкритий урок, Кобзар | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar