Головна » Останні новини / Події» Шановні колеги, учні, батьки, друзі ліцею!
11:02
Шановні колеги, учні, батьки, друзі ліцею!

Шановні колеги, учні батьки, друзі ліцею!
   22 жовтня 2021 року VI сесія восьмого скликання Чернігівської обласної ради ухвалила рішення про присвоєння Чернігівському обласному педагогічному ліцею для обдарованої сільської молоді статусу «науковий» і перейменування його на Чернігівський обласний науковий ліцей Чернігівської обласної ради.

   Підставою для ухвали такого рішення був висновок Державної служби якості освіти в Чернігівській області за результатами позапланового інституційного аудиту «Про якість освітньої діяльності закладу освіти, внутрішню систему забезпечення якості освіти» і рекомендація засновнику про зміну типу освітнього закладу на науковий ліцей.

Щиро вітаю ліцейну родину з цим досягненням і дякую всім причетним до 27-річної історії становлення й розвитку нашого закладу.

25 жовтня 2021 року начальник Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Конопацький Микола Анатолійович привітав колектив ліцею з цим високим статусом. Вітальна промова Миколи Анатолійовича настільки ґрунтовно висвітлює всі здобутки нашого закладу, що ми наводимо її повністю.

Ганна КОЛОМІЄЦЬ,
директор ліцею

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 105 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar