Головна » 2016 » Вересень » 5 » Родинне коло: Моїй країні – 25!
15:27
Родинне коло: Моїй країні – 25!

1 вересня – це день, на який чекають усі в Україні. Учні починають своє навчання після довгих канікул. Учителі радо зустрічають своїх учнів у нових, ще по-літньому теплих кабінетах. Тож цього року у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї свято з нагоди початку нового навчального року відбулося у формі Родинного кола «Моїй країні – 25!», аби довше зберігати відчуття свята, родини, дружби.

На родинне коло завітали найдорожчі – батьки та рідні наших ліцеїстів. А ще – випускники ліцею, які цього року святкують 25 річницю свого життя разом із Україною. До учнів звернувся від їх імені Авдієнко Максим, випускник 2008 року, логіст Будинку прав людини.

Найбільш очікуваним для ліцеїстів став виступ директора, Галини Василівни Коломієць. Адже вона вручила найвищі нагороди другокурсникам – стипендії педагогічного визнання. Їх отримали Дусь Юлія, ліцеїстка ІІ фізико-математичного та Таран Мирослава, учениця біолого-хімічного профілю. А також спеціальну стипендію від випускниць ліцею, керівниць Приватної школи англійської мови Інни та Наталії Черевко. Цю нагороду за особливі досягнення у вивченні англійської мови отримала Даша Пустовойт, учениця гуманітарного профілю.

Перший дзвоник як новий етап розвитку ліцею в рік Державності України надали майбутні ліцеїсти, діти наших випускників – працівників ліцею Литвин Ангеляр та Устинова Катерина.

Усіх у родинному колі об’єднав танцювальний флешмоб «Я - незалежність» з розгортанням прапора України. Його головним акцентом стали 25 кульок-мрій про гідне майбутнє нашої країни, які створили протягом збору «Натхнення» учні ліцею. Кульки разом із директором відпустили ліцеїсти – саме їм будувати свою державу.

Другокурсники прийняли цього дня статус випускників. Вони ввели першокурсників до спільного дому. Допомогла їм у цьому Україна – символічні долоньки синього та жовтого кольору стали яскравим завершенням свята у родинному колі. Та воно продовжилося на першому уроці, який відбувся у формі квесту «Творці незалежності». Кожен клас у формі «світового кафе» зміг познайомитися із тими соціальними групами людей (інтелігенція, творча та наукова; молодь та студентство; політики тощо), які творили та творять незалежність України.

Тож, розпочався новий навчальний рік. Сподіваємося, він буде мирним та багатим на наукові, навчальні, духовні здобутки як учнів, так і вчителів ліцею та всієї України.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 554 | Додав: tkachenko | Теги: навчання, свято, Родина, дзвоник, вчитель | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar