Головна » 2014 » Грудень » 24 » Робити свято так легко…якщо є небайдужі люди…
10:49
Робити свято так легко…якщо є небайдужі люди…

Бажання зробити свято напередодні Нового Року для дітей з особливими потребами виникло не тільки у активістів Чернігівської обласної недержавної громадської організації «Голос батьків», а і у волонтерів недержавної громадської організації «Міський молодіжний центр «Жменя», Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді, фахівців відділу інклюзивного навчання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського.

Не залишились байдужими і представники бізнес-структур міста Чернігова. Смачні солодощі приготували кондитери Чернігівської кондитерської фабрики «Стріла» та персонал ресторану швидкого харчування McDonald’s.

Особливе свято для особливих дітей приготували волонтери Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді під керівництвом педагога-організатора Федорченко Антоніни Юріївни. Навіть Дід Мороз на цьому святі був особливий. Це – Дмитро Бруй – двадцяти дев’яти річний хлопець з народження прикутий до інвалідного візку. Він із задоволенням погодився на запрошення членів організації «Голос батьків» бути Дідом Морозом для їх дітей, адже хто, як не він, розуміє важливість простого спілкування та інтеграції дітей з особливими потребами у суспільство.

Свято вдалося!

Активісти «Голосу батьків» висловлюють подяку всім небайдужим людям, що долучилися до проведення заходу для їхніх діток.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 636 | Додав: tkachenko | Теги: свято, діти, волонтерство | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar