Головна » 2015 » Травень » 26 » Результати «Соняшника»
09:19
Результати «Соняшника»

Шосту Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник»-2015 проведено. Оргкомітет привітав усіх учасників та їхніх наставників, щиро подякував усім, хто виявив зацікавлення «Соняшником».

Нагадаємо, що в переддень Шевченківських днів наш ліцей долучився до цікавої, пізнавальної Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», у якій одночасно взяли участь діти майже з усієї України, а також інших держав.

У всеукраїнському турі взяли участь 24 ліцеїсти (18 учнів 10-х класів та 6 – 11-х), кожен з яких отримає сертифікат учасника гри.

Вітаємо усіх з успішним виступом!

За підсумками гри перше місце серед ліцеїстів посіла Юлія Обушна, учениця ІІ курсу фізико-математичного профілю (33 бали); друге місце розділили між собою Тетяна Кожем’яко, учениця ІІ курсу гуманітарного профілю, Дмитро Авдащенко та Марія Лиман, учні І курсу гуманітарного профілю (28 балів); третє місце посіли Данило Голуб, учень ІІ курсу гуманітарного профілю, Аліна Годун, учениця І курсу біолого-хімічного профілю та Марія Чуйко, учениця І курсу фізико-математичного профілю (27 балів).

Треба відмітити, що до гри долучилися учні усіх курсів та профілів, що свідчить про патріотичну налаштованість ліцеїстів незалежно від віку та здібностей до вивчення тих чи інших предметів. Так, з-поміж учнів І курсу гуманітарного профілю, окрім згаданих вище ліцеїстів, гарно виступили Анастасія Сметана, Марія Свиридовська та Вікторія Ващенко; з-поміж учнів І курсу фізико-математичного профілю – Олександр Приліпко, Василь Ященко та Сергій Ходько; з-поміж учнів І курсу біолого-хімічного профілю – Аліна Годун та Аліна Сікач. Також гідно представили свої курси учні 11-х класів: Діана Єрмак (гуманітарний профіль), Яна Федорок та Поліна Песік (біолого-хімічний профіль).

Про підсумки конкурсу та кількість отриманих балів можна дізнатись у координатора гри Н.Є. Голуб. Усіх же охочих запрошуємо дізнатись свої результати за ключем правильних відповідей:

1. В
2. Г
3. Г
4. Д
5. В
6. Б
7. Г
8. Д
9. В
10. Г
11. Г
12. А
13. В
14. Г
15. В
16. Д
17. Г
18. Б
19. В
20. Б
21. А
22. Г
23. Б
24. Б
25. Д
26. А
27. В
28. Г
29. В
30. Б

Бажаємо успіху!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 569 | Додав: tkachenko | Теги: соняшник, конкурс, Гра | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar