Головна » 2016 » Червень » 6 » Проводжаємо зорі, зустрічаємо сонце
20:04
Проводжаємо зорі, зустрічаємо сонце

З 4 на 5 червня учні фізико-математичного профілю Чернігівського обласного педагогічного ліцею літньої фізичної школи «Під зірками 2016» провели незабутню ніч у ліцейному житті.

Нам випала щаслива нагода подорожувати нічним Черніговом, Валом та Болдиною горою з неординарним екскурсоводом Ервіном. Було незвичайно спостерігати за враженнями перехожих від зовнішнього вигляду Ервіна (хто ж не здивується, побачивши людину в чорному плащі та з керосиновою лампою в руках у центрі міста). Ідучи до Болдиної гори, ми співали пісні та грали в гру «Їжак». Під час подорожі веселилися, сміялися, розважалися, а також слухали лекцію екскурсовода. Також ми вивчили слова, які були нам невідомі: «вегетативний дракончик» та «пішкарус- найпопулярніший спосіб пересування студентів».

Ближче до опівночі на Болдиній горі всі спостерігали за зоряним небом та слухали міфи про сузір’я Північної півкулі та їх найяскравіші зірки. О 4-тій ранку охочі ходили зустрічати світанок з куратором та київськими гостями з Русанівського ліцею. Світанок був незабутнім, особливо під звуки гітари та пісні. Чудово було спостерігати за сонцем, яке тільки-но прокинулось, та привітати його. Ми отримали величезну насолоду, багато позитивних емоцій. Під час прогулянки навіть не відчували втоми. Це була найцікавіша подорож у житті I курсу фізико-математичного профілю.

Коваль Ніна, Коломієць Ангеліна.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 368 | Додав: tkachenko | Теги: екскурсія, Болдина гора, подорож | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar