Головна » 2017 » Квітень » 26 » Прогулянка по агробіостанції
13:44
Прогулянка по агробіостанції
«Має крилами весна
запашна,
Лине вся в прозорих шатах,
У серпанках і блаватах…
Сяє усміхом примар з-поза хмар,
Попелястих, пелехатих.»

М. Вороний

Такими рядками і почну свою розповідь про прийдешню весну, яка розмалювала кольоровими барвами нашу улюблену ліцейну агробіостанцію, що завжди гостинно запрошує в свої обійми ліцеїстів. І гуманітарний вирішив відвідати цю мальовничу місцину та внести свою лепту в пробудженні рослин після довгої зими.

А розпочалася наша дорога з цікавого інтерв’ю у Потоцької Світлани Олександрівни, яке провела одна з учениць в ролі «Катерини Осадчої». Дівчата з захопленням слухали про види та кількість рідкісних рослин, які тут дбайливо оберігають. Світлана Олександрівна з трепетом розказувала про нові і нові звершення станції, про запровадження зрошувальної системи, а головне – про любов працівників до кожної рослинки. Цитую: «Так-так, саме з любов’ю, адже навряд чи без неї наша станція була б такою». Вона розповіла, що АБС для неї – це місце відпочинку, природа якого надихає та заспокоює після напруженого дня. І це дійсно так! Працюючи фізично, ми дізналися багато нового, відпочили, а головне – від душі посміялися. 3 години не пройшли, а пробігли за роботою. Хто полов малину, хто доглядав за виноградом, а кому дісталось обкопування кущів. Все відбувалось під пильним наглядом робітників агробіостанції та Світлани Олександрівни. Нам вдалося зупинити той швидкоплинний час та насолодитися справжньою весною. Перша подорож відкрила дівчатам нові рослини, екзотичні для Чернгівської області.

Особливе враження справила магнолія та гібіскус. На жаль, погода не особливо радувала, часом накрапав дощ, але це не завадило повернутися в ліцей з чудовим настроєм та бездоганно виконати свою роботу.

Ліцейна агробіостанція – це місце, де можна відпочити навіть працюючи. Така собі «країна в країні», місцина, де ти повністю відгороджуєш себе від метушливого міста та насолоджуєшся барвами запашної весни.

Пилипенко Юлія.
І гуманітарний
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 435 | Додав: tkachenko | Теги: ліцей, природа, агробіостанція, рослини, прогулянка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar