Головна » 2016 » Березень » 2 » Професійні перехрестя
09:48
Професійні перехрестя

25 лютого до Чернігівського обласного педагогічного ліцею у рамках проекту «Професійне перехрестя» завітали представники Київського національного університету біоресурсів і природокористування. Із учнями ліцею зустрілися Віктор Олексійович Забалуєв, професор, декан агробіологічного факультету та Анатолій Вікторович Биков, завідуючий кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва.

Під час зустрічі ліцеїстів ознайомили зі спеціальностями, за якими здійснює підготовку Національний університет біоресурсів і природокористування України. Особливу увагу було приділено спеціальності «Агрономія» спеціалізації «Агрохімія та ґрунтознавство». Учні із цікавістю слухали про сьогоднішні реалії потреб ринку праці України. А також Анатолій Вікторович яскраво описав майбутні перспективи для агрохіміка-грунтознавця та важливість цієї професії для сучасної України.

Майбутніх абітурієнтів турбували особливості вступної кампанії цього року, можливості реалізації їх творчих та спортивних здібностей. Ліцеїсти виявили цікавість до спеціальності та спеціалізації і бажання відвідати факультет на день відкритих дверей, який відбудеться в університеті 12 березня.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 391 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, КНУ, професія, випускнику | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar