Головна » Останні новини / Події» Проєкт «Безпека у цифровому просторі – знаємо права, користуємося можливостями" від Представництва ЄС в Україні триває!
09:21
Проєкт «Безпека у цифровому просторі – знаємо права, користуємося можливостями" від Представництва ЄС в Україні триває!

10 листопада учні та учениці І курсу ЧОПЛ долучитися до інформаційної зустрічі "Безпечний інтернет", в онлайн форматі. Подія відбулася в рамках Проєкту «Безпека у цифровому просторі – знаємо права, користуємося можливостями" від Представництва ЄС в Україні European Union in Ukraine.

Волонтерки 2 курсу Юлія Білик та Діана Молочко провели презентацію соціологічного дослідження, наскільки мешканці Чернігівщини обізнані щодо правил безпечної поведінки в інтернеті під час основних операцій - користування соціальними мережами, оплаті в інтернеті, знайомства тощо. А також запропонували до завантаження пам'ятку, яку створили учасники й учасниці проєкту.

У рамках зустрічі відбулася вікторина й розіграш подарунків від Представництва ЄС - бейсболок (1-2 місце, блокнотів(3-4місце), світловідбивачів, ручок.

Вітаємо переможців!

Довідково.

Проєкт «Безпека у цифровому середовищі - знаємо права, користуємося можливостями" допоможе стейкхолдерам дізнатися більше про свої права та вміти їх захистити, зрозуміти, як діяти в складних ситуаціях. А також отримати поради, як критично ставитися до інформації та оточувати себе лише корисним контентом у Інтернеті.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 59 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar