Головна » Дистанційне навчання» Про мистецтво у Всесвітній день мистецтва
17:03
Про мистецтво у Всесвітній день мистецтва

15 квітня світ відзначає Всесвітній день мистецтва та Міжнародний день культури.

Цього дня відбуваються різноманітні заходи, художні виставки, конференції, дні відкритих дверей в музеях тощо.
На одну з таких виставок в онлайн-форматі - "Весна очима учнівства" запрошує ліцейну родину І гуманітарний у рамках проєктів на уроках мистецтва, учитель Олена Гринь. Традиційно, у поєднанні з годиною спілкування (вихователь Олена Мосич).

Гортайте фото на сторінці ліцею Facebook  та насолоджуйтеся весною!

Коротко про день. Ідея обрати дату для дня, який об’єднає діячів та поціновувачів мистецтва, вперше пролунала на XVII Генеральній асамблеї Міжнародної асоціації мистецтв. Це відбулося 2012 року в мексиканському місті Гвадалахара, де ініціативу підтримали делегати від багатьох країн світу.
15 квітня було обрано в якості Всесвітнього дня мистецтва тому, що цього дня 1452 року народився Леонардо Да Вінчі, італійський художник (живописець, скульптор, архітектор) і вчений (анатом, натураліст), винахідник, письменник, музикант, один з найбільших представників мистецтва Високого Відродження, яскравий приклад «універсальної людини».
Да Вінчі був обраний як символ миру, свободи самовираження, толерантності, братства і мультикультуралізму, а також зв'язку мистецтва з іншими сферами людської діяльності.

Категорія: Дистанційне навчання | Переглядів: 37 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar