Головна » Актуально / Офіційно» Про активізацію фізичної активності серед учнів
11:36
Про активізацію фізичної активності серед учнів

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з метою недопущення обмеження рівня фізичної активності учнів і учениць при організації дистанційного навчання в закладі освіти, проводить Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчого захід онлайн серед учнів «Сhallenge in Active Park» (далі – Захід). Захід проводиться у співпраці з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Всеукраїнським центром здоров’я населення «Спорт для всіх», спортивними федераціями в рамках реалізації програми Президента України «Здорова Україна».

Участь у Заході учнів і учениць закладів освіти передбачає їх залучення до вивчення і виконання вправ проєкту «Активні парки» за програмою «Здорова Україна», а також рухових завдань від провідних українських спортсменів. Інноваційність і застосування інформаційних технологій значно підвищать зацікавленість учасників Заходу.

Просимо повідомити заклади освіти про можливість зареєструватися до участі у Заході за посиланням: https://forms.gle/3hghhisPN8Cvpe6g9

Для вчителів фізичної культури в рамках проведення Заходу передбачене навчання, підвищення кваліфікації з врученням сертифікатів. 2 Регламент Заходу наведений в додатку до листа.

Довідки за телефоном: +38(067)756-65-52 Андрій Анатолійович Боляк.

Категорія: Актуально / Офіційно | Переглядів: 83 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar