Головна » Останні новини / Події» Привіт із Нідерландів!
10:16
Привіт із Нідерландів!

Саме там перебувають нині дві наші учениці 2 курсу гуманітарного профілю - Карина Бурковська та Катерина Логвиненко. Дівчата навчаються в місцевій школі, а ще - активно волонтерять для потреб України.

27 квітня вони взяли участь у місцевому ярмарку (м. Дутенхем). Взагалі, говорять дівчата, такі ярмарки проходять майже в кожному місті в Нідерландах. Цього разу - на честь короля Віллема-Олександра.

Цікаво, що традиційний колір королівської сім'ї - помаранчевий. Тому майже кожен на цьому ярмарку мав на собі атрибути такого кольору. Це дань традиціям, як і у Великій Британії. Адже Нідерланди -дуже патріархальна країна.

"Ярмарок - досить цікаве, насичене подіями дійство. Наш куточок користувався особливою популярністю. Відвідувачі ярмарку жваво цікавилися українською символікою, нашим жовто-блакитним прапором, традиційними речами.

Наши вироби купували не тільки українці, яких зараз чимало в місті, а й місцеві мешканці. Деякі просто давали гроші, не беручи товару. Спілкувалися з репортерами місцевої газети, дали інтерв'ю.

Взагалі, враження чудові! Люди відкриті і зацікавлені. Нам будо дуже приємно бачити усміхнені обличчя людей, особливо діточок, яким подобалися наші вироби. Ці милі дівчатка ще невпевненно розмовляють англійською, але дуже хочуть допомогти Україні. Дякуємо всім!" - такі враження Карини й Каті від події.

Тримаємося! Переможемо!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 60 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar