Головна » 2012 » Листопад » 20 » Пригоди Толерантності у країні Ліценії
11:37
Пригоди Толерантності у країні Ліценії

Міжнародний день толерантності пройшов у педагогічному ліцеї весело та яскраво. 16 листопада – саме цей день увесь світ відмічає у календарі червоним кольором і намагається дотримуватися принципів толерантності хоча б сьогодні…

Коридорами ліцею яскравого п’ятничного дня прокотилася хвиля позитивних емоцій. Акція «Малюємо радість спілкування» захопила ліцейну родину ще на першому поверсі навчального корпусу. Кожен зображав радість у своєму стилі – від смішних силуетів до зізнань у любові до своїх профільних предметів.


Акція «Малюємо радість спілкування»

Другий поверх зустрічав ліцеїстів уже по-іншому. Акція толерантності «Візьмемося за руки» гучними відголосами, енергетичними колами рукостискань об’єднала усю країну Ліценію між собою. Відмічали організатори (ЄвроЧОПЛ та представницька палата парламенту, авт.) і сміливість найпозитивніших. Приводом для цього стала акція компліментів та приємних слів «А ти мені подобаєшся». Та справжнім вихором пронеслася ліцейними коридорами акція «Ти і я, і ми з тобою» - фото з розмальованими кульками.


Акція «Ти і я, і ми з тобою»

Більше кульок у кадрі – більше балів. Більше усміхнених облич у кадрі – більше балів. Тож, усі намагалися створити «найвигідніше» фото. Не обминули акції дня і викладачів – усі долучалися до акцій з дитячою цікавістю та відповідальністю.


Не обминув вихор Толерантності і викладачів…

Таким був День толерантності у ліцеї. Хоча, ми зі щирістю можемо назвати усе ліцейне життя толерантним. А сьогодні…сьогодні ми просто веселилися!
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 969 | Додав: tkachenko | Теги: свято, ЧОПЛ, толерантність, ліценія, Міжнародний день | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar