Головна » 2016 » Грудень » 7 » Презентація студій естрадного співу та гри на гітарі
14:07
Презентація студій естрадного співу та гри на гітарі

Одного разу видатний філософ Сократ сказав: «Запалай, і я тебе побачу». Ліцей за допомогою наявних тут гуртків та великої кількості творчих заходів дає змогу довести, що для того, аби заявити про себе, достатньо заспівати або заграти на музичному інструменті. Ліцеїсти ж охоче демонструють свої вміння. Сміх, радість і журба, чудова атмосфера й музика, - усе це поєдналося 29 листопада на творчій презентації студій естрадного вокалу та гри на гітарі, очолюваних Андрієм Терещенком.

У концерті взяли участь талановиті музиканти й співаки: Федяй Ірина (ІІ гуманітарний), Козін Валерія (ІІ гуманітарний), Микола Ганнущенко (ІІ біолого-хімічний), Пономаренко Ганна (ІІ біолого-хімічний), Ірина Ларіна (І біолого-хімічний) та інші. Учасники проявили себе чудово, зачаровуючи глядачів красою голосу та звуками гітари. Не зважаючи на те, що надворі було доволі зимно, цей захід, по-літньому зігрітий щастям і позитивними емоціями, не розчарував нікого, надав усім нам сил та натхнення. «Було дуже цікаво відвідати цей міні-концерт. Укотре впевнилася, що жителі Ліценії насправді дуже талановиті. Особливо сподобалася легкість і невимушеність цієї презентації. Сподіваюся знову побувати на такому заході й послухати пісні у викнанні ліцеїстів», - ділиться враженнями Приходько Валерія. І з нею неможливо не погодитися.

Хочеться подякувати учасникам і організаторам за цю презентацію і побажати усім творчої наснаги, сили, терпіння і подальших звершень у царині неймовірної Музики.

Катерина Зорко,
«ШТРИХ»Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 362 | Додав: tkachenko | Теги: пісня, презентація, творчість, музика, талант | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar