Головна » 2014 » Жовтень » 24 » Презентація книги «Антологія творів лауреатів літературно-мистецької премії імені М. Коцюбинського. Поезія»
15:10
Презентація книги «Антологія творів лауреатів літературно-мистецької премії імені М. Коцюбинського. Поезія»

22 жовтня учні І курсу гуманітарного профілю відвідали чудовий захід, а саме презентацію книги «Антологія творів лауреатів літературно- мистецької премії імені М. Коцюбинського. Поезія». Були присутні не тільки самі митці-знані чернігівські поети як Буденний В.Й., Дзюба С. В., Іванов Д.Й., Ткач М. М. та інші, а й багато молоді.

Враження неймовірні! Нам було дуже приємно бачити на сцені нашого талановитого випускника 2013р. Барана Івана, обдарованого старшого товариша. Але найкращим з виступів, на наш погляд, стала декламація віршів у виконанні нашого викладача світової літератури Чевана О.В., який читав вірші настільки емоційно, що один із лауреатів зазначив, що Олександр Володимирович декламує вірші як Народний артист України.

Також ми були вражені виставкою картин, вишитих стрічками, на різних тканинах, які були напрочуд схожими на справжні квіти.

Досить сильним, ємним та яскравим є вислів Дмитра Іванова,члена Національної спілки журналістів та письменників України: «Потужна світла енергетика, акумульована в цій новонародженій посестрі великої книги життя, стане близькою кожному, хто дружить з поезією:комусь вона просто зігріє серце, комусь допоможе звестись на ноги, а комусь, можливо,не дасть переступити межу, за якою настає мутація людського духу, а то й моральна смерть».

Ми дуже вдячні упорядникам такої чудової збірки, працівникам музею імені Коцюбинського в особі Н.М.Коцюбинської, адміністрації ліцею за незабутні враження!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 618 | Додав: tkachenko | Теги: музей, мистецтво, Культпохід | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar