Головна » 2014 » Грудень » 15 » Прем’єра вистави «Я так люблю жити»
16:21
Прем’єра вистави «Я так люблю жити»

11 грудня у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбулася прем’єра спектаклю соціального театру «Я так люблю жити». Вкотре учні отримали можливість звернути свою увагу та обговорити проблемні питання, що хвилюють молодь: стосунки з батьками, дружба та кохання, ранні статеві відносини та ризики, що із ними пов’язані, способи попередження інфікування ВІЛ, проблема вибору в житті та уміння відстоювати свої права, в тому числі репродуктивні тощо.

Актори театру – однолітки глядачів - юнаки та дівчата, учні ліцею. По завершенні спектаклю події, що відбувалися на сцені обговорювались з глядачами. Вони одностайно стверджували, що питання та проблеми, висвітлені у спектаклі, є безумовно актуальними для них та їх однолітків. Обговорення і спільний пошук рішень щодо цих питань – необхідні та важливі, а соціальний театр – гарний метод, або спонукати до такої дискусії молоду аудиторію. Тим більше, що на сцені – однолітки глядачів, а це у рази підвищує цікавість та сприяє спілкуватися «на рівних».

Окрім обговорення із глядачами проблемних ситуацій, які яскраво відобразили на сцені юні таланти, глядачі також дізналися про Клініки, дружні до молоді – медичні заклади, створені спеціально для даної цільової аудиторії, що працюють на принципах дружнього підходу, доброзичливості та неосудливого ставлення. Спеціалісти клінік – гінекологи, урологи, психологи та інші – надають підтримку та лікування дотримуючись конфіденційності, тобто не вимагаючи називати своє справжнє ім’я чи приходити на прийом із батьками.

Постановка вистав соціального театру організовується із 2008 року та є можливою завдяки проекту «Доступ підлітків до інформації та знань з репродуктивного здоров’я та прав», який реалізується Благодійним фондом "Здоров’я жінки і планування сім’ї". У рамках проекту використовуються різні ефективні та цікаві для цільової аудиторії форми просвітницької роботи, такі як тренінги, вуличні акції, волонтерські табори тощо. Проте соціальний театр – одна з найулюбленіших активностей, що користується популярністю у підлітків. Саме тому з новим спектаклем «Я так люблю жити» актори - учні вирушать на гастролі. У планах не тільки виступи у школах міста, але й виїзні вистави у інтернатних закладах Чернігівської області.Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 637 | Додав: tkachenko | Теги: спектакль, театр, вистава | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar