Головна » 2014 » Березень » 17 » Право на життя
17:54
Право на життя

Дитяча психологічна служба продовжує реалізацію просвітницького проекту для старшокласників - «Давайте обговоримо». «Право на життя» - саме таку тему цього разу обрали учні для обговорення у колі своїх однолітків та педагогів, яке відбулося у п’ятницю 14 березня.

«У наші дні дуже багато людей знають усьому ціну, але не розуміють істинних цінностей» (Е. Ландерс). Безперечно, життя людини є однією із найвищих цінностей. Право на життя задекларовано не в одному міжнародному та національному документах (Загальна декларація прав людини, Європейська конвенція з прав людини, конституція України тощо). Та попри це, у сучасному світі є безліч смертей, як і багато віків тому, пов’язаних із абортами, смертною карою, евтаназією, самогубствами, війнами… Чому вони існують у ХХІ столітті? Чи не знецінюється з розвитком цивілізації людське життя? Чи справді є гуманним четверте покоління прав людини? Чи може хоч хтось визначати доцільність продовження людського життя і чи є такі особливі випадки в яких про це варто розмірковувати? На ці та інші, безсумнівно непрості питання, учасники розмови намагалися знайти відповіді, апелюючи до власного та чужого досвіду. Як завжди звучали різні думки та відстоювалися різні погляди, та одне об’єднувало усіх співрозмовників – це небайдужість до Людини та її Життя.

«Пам’ятай: лише це життя має ціну!»Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 666 | Додав: tkachenko | Теги: Проект, дпс, старшокласники | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar