Головна » Останні новини / Події» Пожежна безпека!
10:16
Пожежна безпека!

На виконання Календарного плану проведення щорічної роботи з посилення відповідальності за самовільне випалювання рослинності або її залишків та щодо можливих альтернативних способів утилізації залишків рослинності на території Чернігівської області на 2021 рік, затвердженого заступником голови Чернігівської облдержадміністрації 12 січня 2021 року, та протоколу від 18 березня 2021 року № 10 засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї вживаються заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.

Щороку для учнівства та працівників закладу освіти проводяться планові та  позапланові інструктажі з питань пожежної безпеки, навчання з евакуації з приміщення – як навчального корпусу, так  і гуртожитку. Традиційними є зустрічі з представниками Управління ДСНС України у Чернігівській області, Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України в Чернігівській області  тощо.

У закладі освіти велика увага приділяється створенню системи пожежної безпеки, яка призначена для захисту життя та матеріальних цінностей від вогню. Автоматична система пожежної сигналізації ліцею призначена для швидкого і надійного виявлення зародження пожежі за допомогою розпізнавання явищ, що супроводжують пожежу, таких як виділення тепла, диму, невидимих  продуктів загоряння, інфрачервоного випромінювання. Це дає можливість людям, які знаходяться в будівлі, почати дії, необхідні для ліквідації пожежі на стадії її зародження, і мінімізувати збиток.

Ліцей позиціонує себе як Екошкола, тому значна увага під час організації освітнього процесу приділяється вихованню дбайливого ставлення до природи через проведення інформаційно-просвітницьких заходів з питань безпеки життєдіяльності і посилення відповідальності за самовільне випалювання рослинності або її залишків, утворення стихійних сміттєзвалищ. Так, протягом вересня-листопада 2020-2021 навчального року в ЧОПЛ реалізувався проєкт «Прямуємо разом: екологічна грамотність та здорове життя». Протягом цього періоду ініціативна група учнівства провели зустрічі з екоактивістами міста, розробили та розповсюдили в населених пунктах області пам’ятки «Як полюбити природу», створили таблички-заклики проти спалювання сухої трави та забруднення природи сміттям і розмістили їх у своїх населених пунктах (м.Мена, с. Тужар Чернігівського району, смт Березна, с.Локнисте Чернігівського району, с.Кучинівка Корюківського району, м.Чернігів).

Під час організації освітнього процесу у дистанційній формі вихователі провели ряд бесід з учнівством з метою профілактичної та роз’яснювальної роботи спрямованої на недопущення виникнення пожеж на території лісових масивів, торфовищ, сільгоспугідь. Учні долучилися до Всесвітньої ініціативи «Година Землі» 27 березня  - розмістили інформаційні матеріали в телеграм каналі ліцею, переглянули екологічний фільм «Дім: побачення з планетою» усією родиною та мали змогу обговорити під час навчальних занять.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 57 | Додав: admin_ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar