Головна » 2016 » Жовтень » 24 » Посвята в ліцеїсти
10:50
Посвята в ліцеїсти

У кожного з нас є автобіографія, є дипломи і посвідчення, звання і посади. Одним словом, родовід життєвого діловодства. І початок усьому здобутому поклав ліцей. Адже немає колишніх ліцеїстів. Якщо ти хоча б раз переступив поріг Чернігівського обласного педагогічного ліцею, це назавжди!

19 жовтня - це свято для всієї ліцейної родини. Цього року вона поповнилася на 90 галасливих, творчих, креативних і розумних першокурсників.

У Міжнародний день ліцеїста на всіх чекали безліч сюрпризів. Це і вже традиційна ранкова зустріч учнів педагогами загону «Маестро», і калейдоскоп музичних привітань по радіо, і галерея ліцейного життя.

Але найголовнішою подією для всіх стала посвята першокурсників у ліцеїсти. Вона відбулася у великому залі ресторану «Градецький». Саме тут другий курс зміг продемонструвати всю свою любов і щиру підтримку першокурсникам. А ліцейний гімн став своєрідним символом приєднання учнів І курсу до великого ліцейного братерства.

Справжнім сюрпризом для всіх стали виступи творчих команд, які працюють у ліцеї з початку навчального року. Це хор ліцею, під керівництвом творчого педагога Івана Богданова, якого знають в Чернігові як художнього керівника та головного диригента академічного камерного хору імені Д. Бортнянського. А також презентація творчого доробку театральної студії ліцею (із цього року керує її роботою Євгеній Сидоренко, який у 2004 році став актором Чернігівського обласного молодіжного театру, де працює і зараз. У 2015 році Євгеній зняв кліп на пісню «Mc Em» «Чернігів»).

Звісно, найбільш очікуваним став виступ директора ліцею Ганни Василівни Коломієць. Вона привітала усю ліцейну родину з цим святом та зауважила, що всі подальші успіхи ліцеїстів залежать від наполегливої праці та співробітництва учнів та вчителів.

Тож, свято вдалося! Сподіваємося, що атмосфера творчості і натхнення буде тривати в ліцеї протягом усього навчального року.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 543 | Додав: tkachenko | Теги: свято, ліцеїст, посвята, відпочинок, Родина, святкування | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar