Головна » Бренд ліцею» Поліцейський-стронгмен: історія випускника ЧОПЛ Євгенія Іващенка
11:55
Поліцейський-стронгмен: історія випускника ЧОПЛ Євгенія Іващенка

Життя – річ непередбачувана, а ліцей – це школа, яка готує до будь-яких його поворотів. Саме про це розкаже герой нашого проєкту «Бренд ліцею» - випускник ЧОПЛ 2009-го року Євгеній Іващенко.

Євгеній Іващенко - заступник командира роти тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції Чернігова. Професійний спортсмен. У 2007-2009-му роках навчався на фізико-математичному профілі  ліцею. Як він зауважив, заклад навчив його бути самодисциплінованим, відповідальним і надав повний багаж знань, які стали першою сходинкою в доросле життя.

Євгеній був дуже трудолюбивим  і відповідальним ліцеїстом, тому труднощів у навчанні не виникало.  Цінував індивідуальний підхід вчителів до кожного учня, а ще наявність різних секцій, які сприяли різносторонньому розвитку ліцеїстів.

Один із напрямків роботи ліцею - здоров'я, у його програму входить і година здоров'я. Ось як прокоментував  Євгеній свої спогади щодо неї:  «Ніколи не пропускав годину здоров'я, мені це справді подобалось. Дисципліна і контроль ліцеїстів створили чудовий бар'єр від шкідливих звичок - це дуже гарно позначилось на їх подальшому житті».

Дисципліна та звичка слідкувати за своїм здоров’ям залишилась у Євгенія і після завершення ліцею. Спочатку в Чернігівському національному технологічному університеті здобув диплом спеціаліста за напрямком «інженер механік», а далі магістра за спеціальністю «економіст-еколог». Саме у виші почав професійно займатися спортом. Після університету працював за фахом. Але потім, як каже сам Євгеній Іващенко, настав час змінювати країну.

«У 2015 році почалася повна реформа міліції, і все моє оточення запевняло, що мені варто туди піти, оскільки  зараз набирають кращих, які будуть змінювати  міліцію на нову поліцію. Із моїми життєвими принципами і позиціями мені саме там місце. Ну ось я ризикнув і спробував: пройшов всі етапи і став працювати звичайним поліцейським, потім з'явилася нова рота тактико-оперативного реагування  зі своїми завданнями, у якій я став одним з керівників  у нашому місті», - каже Євгеній Іващенко.

На досягнутому Євгеній Іващенко зупинятись не збирається. Зізнається, що не прагне далі розвивати свою кар’єру в патрульній поліції, а пробувати свої сили в інших спецпідрозділах з більш серйозними завданнями та підготовкою. «У планах розвивати себе фізично, тактично, духовно», - каже Євгеній.  

Випускник дуже тепло відгукується про своє перебування ліцеї. Турботливі вчителі та  приємна атмосфера - усе, що потрібно для комфортного та продуктивного освітнього процесу. Стосовно цього  Євгеній Іващенко дав декілька порад ліцеїстам: «Не марнувати  час, а використовувати можливість розвиватися і удосконалюватися, доки поруч є підтримка та всі необхідні умови! Визначитися з подальшою професією та  працювати, працювати і ще раз працювати!»

Підготувала Яна Немченко,
учасниця студії журналістики «Штрих»

Категорія: Бренд ліцею | Переглядів: 312 | Додав: admin_ | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar