Головна » 2014 » Квітень » 11 » Поїздка до Києва: по знання, враження, нові знайомства…
10:52
Поїздка до Києва: по знання, враження, нові знайомства…

5-7 квітня ліцеїсти першого курсу ЧОПЛ відвідали Русанівський ліцей. Там ми брали участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики, Головоломках. Останні нас дуже вразили своєю цікавістю і неординарністю. І, звичайно, нам запам’ятався брейн-ринг, адже ліцейна команда отримала перемогу в ньому. Нагородою за І місце у брейні для нас стали цінні книги, які ми передали ліцею з вдячністю за таку можливість – соціально-педагогічну практику в Русанівському ліцеї міста Києва.

Три дні перебування в столиці були насиченими. Ми відвідали уроки у 10 класі. Вони буди дуже цікавими і пізнавальними.

Звісно ж, будучи в Києві, важливо насолоджуватися історичним місцями столиці, золотоверхими соборами, культурними цінностями і просто – древністю і помпезністю міста. У нас були екскурсії по величному Києву, за які ми вдячні Оксані Петрівні Артеменко, вчителю української мови Русанівського ліцею та координатору нашої групи водночас, і Гриші, випускнику РЛ. Ми побували на балеті «Ромео і Джульєта»… Це було фантастично! Відвідали Києво-Печерську лавру, помилувалися Золотими воротами. Пройшлись по Марїїнському парку, вулиці Грушевського, Майданом – місцями, де досі горять вогнища революції гідності.

Нас дуже привітно зустріли сім`ї в яких ми жили. Вони створювали дійсно сімейну обстановку. Ми раді, що відвідали русанівку. І чекаємо учнів Русанівського ліцею у нас в гостях!)Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 603 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, поїздка, турнір, знання | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar