Головна » 2015 » Жовтень » 1 » Подорож до парку «Київська Русь»
14:26
Подорож до парку «Київська Русь»

27 вересня учні І та ІІ курсів біолого-хімічного та гуманітарного профілів побували в древньому Києві, у парку «Київська Русь» - центрі культури та історії стародавньої Русі. Це відтворення культурного та архітектурного образу Дитинця Києва V-XII століття у його справжніх історично достовірних розмірах, що займав площу 10 га. Атмосфера у цьому місці була надзвичайна. Ми ніби поринули у той час, коли правили князі, коли воювали не з автоматом, а з мечами та стрілами.

Дуже цікавою була екскурсія архітектурним комплексом «Київської Русі». Він вражає своєю стародавньою величчю. Ми відвідали будинок самого Іллі Муромця. Цей будинок був зовсім невеличким, але група із 35 чоловік з легкістю розмістилася у ньому. Крім цього будиночка ми відвідали інші споруди стародавнього міста. Найбільше нас вразила ладдя, яку виготовили чернігівські майстри. І ми мали змогу попрацювати з деревиною, для виготовлення таких човнів.

Найкраще це вдалось Владиславу Маньку та Марії Макієнко. Вони дуже вправно зачищали та розпилювали деревину для нового човна.

На території цього парку відбувалося неймовірне шоу: екстремальна їзда на конях, стрільба з луків, сидячи на коні, флешмоби, богатирські змагання.

Дівчата першого біолого-хімічного профілю навіть спробували себе у ролі наїзниць. Хлопці стріляли з луків. Вправною лучницею показала себе і наш вчитель Олена Сергіївна. Також ми відвідали майстер – клас у боях з мечем. Всі були щасливі і задоволені.

Враження від поїздки були чудовими. На довго цей день залишиться в пам'яті всіх ліцеїстів, які відвідали парк «Київська Русь».

Ми радимо відвідати це місце всім і тим, хто любить досліджувати історію рідної землі, і тим, хто просто прагне позитивних вражень та емоцій.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 548 | Додав: tkachenko | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar