Головна » 2014 » Листопад » 6 » Подорож до Німеччини
12:01
Подорож до Німеччини

У неділю учні Чернігівського обласного ліцею повернулися з освітньо-екскурсійної подорожі до Німеччини. Керівником була викладач педагогічного ліцею Ерліх Алла Олегівна. Учні в усьому рівнялися на неї, адже вона стала еталоном та прикладом. Алла Олегівна неперевершено знає німецьку, на рівні з самими носіями мови. Ми вирішили погортати фото щоденник разом із тими учнями, які подорожували Німеччиною.

«До Німеччини ми добиралися комфортабельним автобусом разом з учнями з київських шкіл. Приїхавши в маленьке і затишне місто Зебніц, нас поселили в гуртожитку табору KiEZ.

У перший день нас чекало знайомство з тамтешніми вчителями німецької мови. Двоє з них були корінними німками, а одна – казашкою (очевидно, для перекладу). Наступного дня ми вирушили до єдиної в «зебніцькому районі» гімназії , так званої Geote-gimnasia. Там нам показали, як обладнані їхні кабінети для різних предметів. Це було дуже захоплююче, оскільки кожен кабінет був обладнаний за останнім словом техніки. Сама ж гімназія складалася з двох частин, розташованих по різні боки дороги, і була з’єднана містком над дорогою. Також поруч гімназія мала свій власний спортзал, обладнаний не гірше, ніж кабінети для навчання. Він міг розділятися на три частини за допомогою натяжних ширм(просто не знаю, як це назвати). Після відвідання гімназії ми поїхали до Саксонської Швейцарії. Вона розташована на горах піщаного каменю поряд з річкою Ельба. Наша подорож продовжилася в добре укріпленій фортеці Кьонігштайн, яка була таким-собі військовим містом, оскільки там розташовувався тільки військовий гарнізон, можна було вирощувати продукти харчування, і могла вмістити в собі більше 50000 цивільних.

Наступного дня на нас знову чекали 2,5 години навчання німецької мови. Після ми здійснили свою першу поїздку до міста Дрезден. Екскурсовод розповідав нам про його древню історію та чудові архітектурні споруди. По завершенню екскурсії ми мали 3 години шопінгу по алеї магазинів в Дрездені. Різноманіття товарів там було грандіозне, придбати можна було все. Після обіду нас відвезли в справжній німецький, добре облаштований аквапарк.

Усе те ж навчання. Ми знову їдемо до Дрездена. Цього разу для того, щоб відвідати музеї міста. Насамперед ми відвідали Палацовий музей, у якому були представлені військова зброя, обладунки, королівські дорогоцінні речі (у більшості - різні видів годинників); відвідали вершину годинникової вежі палацу. Наступний музей, котрий ми відвідали - це картинна галерея, у якій були представлені оригінали картин багатьох німецьких художників, у тому числі оригінал всім відомої картини Сікстинська Мадонна. Третій музей, який був нами відвіданий – фізико-математичний. Там були представлені експонати винаходів людства 17-19 століття (годинники, мікроскопи, телескопи, електростати). Останнім, відвіданим нами музеєм, був музей порцелянових виробів: тарілок, мисок, глеків, статуеток… Найбільше з усіх музеїв вразив фізико-математичний, бо дивлячись на експонати, ти розумієш, що людський розум не має меж. Наступного дня у Федеративній землі Саксонія було велике свято – Reformazuonstag. Ми пішли на екскурсію до єдиної в світі мануфактури штучних квітів, яка використовує ручну працю. Ці вироби були шедевральні, краса квітів просто вражаюча..

Наступного дня ми ходили в парк скульптур тварин юрського періоду. Усі тварини були в натуральну величину і створені на основі їх реальних решток. Потім на нас чекало завершальне заняття з німецької. Ми виготовили подарунки для наших вчителів, котрі потім (як нам сказали) будуть виставлені в гімназії міста Зебніц.

Із багажем позитивних вражень, знань, емоцій наступного ранку ми вирушили додому - до рідної України.

З екскурсантами спілкувалася
Анастасія Гончар, «ШТРИХ»
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 841 | Додав: tkachenko | Теги: Німеччина, поїздка, вчителі, подорож | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar