Головна » 2016 » Жовтень » 21 » Подорож до мрії
20:20
Подорож до мрії

Із 17 по 27 вересня відбувся польсько-український молодіжний обмін "Краків – осягнення міста", де діти з України, які виграли конкурс, мали можливість відвідати Польщу, а саме місто Краків з метою вивчення мови та вдосконалення своїх навиків у чотирьох напрямках: фото, відео, література та мистецтво. Учениця 2 біолого-хімічного, Степанова Анна взяла участь у цій програмі, адже вона стала переможницею фотоконкурсу. В учасників поїздки був дуже насичений графік. Разом із численними екскурсіями учні відвідували уроки польської мови, мали заняття разом з польськими дітьми, мастер класи по фотографуванню.

Конкурсанти відвідали Бенедикський монастир поблизу Кракова в Тинці, саме місто, де побували в замку королів – Вавелю, побачили старовинний Ягелонський університет, були в музеї, присвяченому Папі Римському Яну Павлові ІІ, у Вадовіце, де вражали своєю красою костели. Як стверджує Анна, із визначних пам’яток їй найбільше запам’ятався Маріацький костел в Кракові, де щогодини з вежі сурмач грає мелодію - сигнал точного часу або сигнал про пожежу, загрозу нападу ворогів на місто тощо.

Невід’ємною частиною подорожі були воркшопи. Фотографічну групу вів фотограф з Кракова Войтек Вовра, який розповів деякі секрети фотографування, ставив перед учнями творчі завдання, водив групу місцями не дуже популярними серед туристів, але не менш красивими.

Проживання учасників обміну проходило в містечку П’єкару на території ліцею "Радісна новина 2000", де проходили деякі події подорожі: навчання, творчі вечори, спілкування учнів.

«Я вдячна, у першу чергу, Литвин Катерині Андріївні, методисту ліцею, за те, що підштовхнула мене взяти участь у цьому конкурсі, та нашому директору Коломієць Галині Василівні, яка надала мені можливість здійснити мою маленьку мрію. Раджу усім ліцеїстам шукати себе, брати участь у різних програмах та конкурсах. Це реальність, у яку я сама потрапила», - ділиться Анна.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 400 | Додав: tkachenko | Теги: враження, мрія, відпочинок, Польша, подорож | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar