Головна » 2015 » Лютий » 16 » Північ та Південь України – разом!
10:57
Північ та Південь України – разом!

У четвер, 12 лютого у Чернігівському обласному педагогічному ліцеї відбулася зустріч Євроклубів України «Північ та Південь разом».

Учасники Євроклубів з південних регіонів України зустрілися з членами Євроклубу ліцею. У цій зустрічі взяли участь представники Запорізької, Одеської, Дніпропетровської, Миколаївської,Чернігівської областей.

З вітальним словом до запрошених учасників звернулися директор ліцею Галина Василівна Коломієць, керівник Євроклубу «ЄвроЧОПЛ» Регіна Вікторівна Гусак та координатори інформаційної компанії Представництва ЄС «Будуймо Європу в Україні». Після чого відбулося знайомство з роботою Євроклубів за допомогою короткої презентації кожного з них. Особливістю зустрічі стало проведення вправ «Світ як село в сто мешканців» та «Зроби крок вперед» задля розуміння проблем сучасного світу, важливості прийняття принципів толерантного ставлення, боротьби з дискримінацією тощо.

Візит делегації активістів учнівських Євроклубів до Чернігова відбувся у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Це серія інформаційно-просвітницьких заходів, зокрема, вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів, які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року в різних містах країни. Мета кампанії — пояснення важливості підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 532 | Додав: tkachenko | Теги: зустріч, активісти, Регіони, Євроклуб | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar