Головна » 2013 » Листопад » 18 » Писали Книгу Добра, поширювали «епідемію добрих справ», просто веселилися…
16:57
Писали Книгу Добра, поширювали «епідемію добрих справ», просто веселилися…

16 листопада увесь світ відзначає Міжнародний день толерантності. Ліцейна родина традиційно взяла участь у заходах, присвячених цьому дню. Так, усі класи виготовили свої власні символи толерантності. Для когось – це Всесвіт в долонях людей різних національностей, для інших – дружба між котиком і собачкою. Та всі єдині в одному – толерантність – це гармонія в різноманітті. Поширювалася ліцеєм епідемія… ні, не грипу, а добрих справ. Кожен міг поділитися добром – у вигляді компліменту, побажання, допомогою з навчальних предметів тощо. Справжнього ажіотажу набуло написання Книги Добра, адже обдарована молодь Чернігівщини – за толерантність! Сподіваємося, що Добро знайде своє відображення не лише на папері, а й у думках, словах та діях.

П’ятниця напередодні 16 листопада стала днем активних акцій – «Візьмемося за руки», «А ти мені подобаєшся», «Ти і я, і ми з тобою». Справжній вир охопив Ліценію цього дня. Усе тут рухалося, кричало, посміхалося. З гарним настроєм та враженням роз’їхалися ліцеїсти у всі куточки Чернігівщини – донести ідеї толерантності у свої населені пункти. Ми переконані в цьому.

Інформаційний центр ліцею «ШТРИХ»Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 612 | Додав: tkachenko | Теги: ДОБРО, толерантність, акція, Міжнародний день | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar