Головна » Останні новини / Події» підсумки вікторини "Безпечний інтернет" у рамках проєкту "Безпека у цифровому просторі"
10:23
підсумки вікторини "Безпечний інтернет" у рамках проєкту "Безпека у цифровому просторі"

Увага! Важлива новина!

Підбиваємо підсумки вікторини "Безпечний інтернет" у рамках проєкту "Безпека у цифровому просторі" – знаємо права, користуємось можливостями" за підтримки проєкту Представництва ЄС в Україні «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» European Union in Ukraine

Учасники й учасниці квізу мали можливість відповісти на питанняя щодо правил користування інтернетом та основними принципами безпечного користування мережею.

Знайомимо з першою десяткою, які гарантовано отримають подарунки від Представництва ЄС: перші три переможці - бейсболки, ще трійка кращих - блокноти, решта з десятки - ручки або світловідбивачі (на вибір).

Отож, переможці:

Тетяна Мельник, Соня Костюк, Саша Омелянюк, Марія Дробязко,
Анна Жесткова, Андрій Хацкевич, Альона Козинець, Денис Бурнос, Макс Кобець, Віка Ващенко

 

Завтра під час презентації результатів соціологічного дослідження "Безпечний інтернет: що ми знаємо про це" усі учасники, які зможуть приєднатися до заходу, отримають свої подарунки.

✅ Якщо Ви в переможцях, і не матимете змоги долучитися, напишіть в приватні повідомлення сторінки свій контактний номер телефону, і ми зв'яжемося з Вами!

Прямуємо разом!

Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 81 | Додав: admin_ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar