Головна » 2013 » Травень » 14 » Під знаменом Перемоги
16:18
Під знаменом Перемоги
12 травня уся ліцейна родина зібралася в урочищі Яцево, об’єднавшись під знаменом Перемоги для проведення ліцейної маївки, присвяченої Дню 9 травня.

Для ліцеїстів, які сьогодні перетворилися на військові загони країни Ліценія – льотчиків, танкістів, партизанів, - випробування почалися ще задовго до прибуття на місце проведення маївки. Адже Генштаб (який зазвичай називає себе ВОЖБАТ) підготували для них нелегкі військові загадки та закодовані завдання. Усі військові загони справилися з ними та з легкістю дісталися до урочища.

Сама ж програма маївки була насичена різними акціями та заходами – як спортивного, так і творчого спрямування. Після традиційного відкриття, на якому прибувші загони мали представити візитівку та результати квестових випробувань, відбулося урочисте покладання квітів до Обеліску Слави. Згодом розпочалося найцікавіше. Усі загони вишикувалися для виходу на стежину справжнього солдата з випробуваннями. Були на цій стежині станції загальної фізичної підготовки, на влучність (так звані «Снайпери»), польова допомога. Не обійшлося і без творчих та інтелектуальних конкурсів. Тут чільне місце посідають станції «Розвідка» та «Закодований лист», де ліцеїсти мали змогу проявити свої художні та літературні таланти.

«Смачним» моментом маївки став захист страв, підготовлених ліцеїстами для святкування Перемоги та обід – в меню на сьогодні передбачена польова каша - для справжніх бійців. Завершилася маївка святковим салютом і нагородами для тих, хто виявилися сьогодні найсміливішими, найкмітливішими і гідно пронесли переможне знамено.
Категорія: Останні новини / Події | Переглядів: 853 | Додав: tkachenko | Теги: свято, маївка, квест, Культпохід | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar